Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ćao, par predloga

+6
Sevilja
tab503
Donqihote
KoscheiBesmertnii
Vid Serb
dakica
10 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Ćao, par predloga Empty Ćao, par predloga

Počalji od Gost 8th April 2008, 14:22

Dakle treba dodati "Quick reply" opciju, mene mrzi da pritiskam "reply" svaki put:)
I rekoh videću da vam predložim novo zaglavlje za forum pa vi vidite:)
Nisma znao da već postoji forum pa sam čak ja napravio juče jedan:
http://podmornica.freeforums.org/index.php?sid=d34b6d0c1fc76dab239ff8c9eecc4e07
No, zatvoriću ga, vidim da ovaj dobro radi.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od dakica 8th April 2008, 14:33

Aleksandar ::Dakle treba dodati "Quick reply" opciju, mene mrzi da pritiskam "reply" svaki put:)
I rekoh videću da vam predložim novo zaglavlje za forum pa vi vidite:)
Nisma znao da već postoji forum pa sam čak ja napravio juče jedan:
http://podmornica.freeforums.org/index.php?sid=d34b6d0c1fc76dab239ff8c9eecc4e07
No, zatvoriću ga, vidim da ovaj dobro radi.

Предлог се прихвата. Само ја немам појма како то треба,сачекаћемо да се врати врховни модератор Very Happy

dakica
stalni član
stalni član

Muški
Broj poruka : 175
Godina : 39
Rang : 0
Poeni : 12020
Datum upisa : 06.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od Gost 8th April 2008, 21:40

Ево првог предлога, на брзину.
Ćao, par predloga Graphic1wz8

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od Vid Serb 8th April 2008, 21:46

OK evo ide , ako posle bude boljih menjaćemo. Izjasnite se.
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od KoscheiBesmertnii 8th April 2008, 21:51

Ма ова жута ми некако... а јел може да буде бордо?
KoscheiBesmertnii
KoscheiBesmertnii
urednik
urednik

Muški
Broj poruka : 1052
Godina : 64
Rang : 19
Poeni : 13431
Datum upisa : 06.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od Gost 8th April 2008, 21:53

Може бордо, а биће и редизајнирано, али остаје основна тема, застава позадина, грб и натпис.
А ако неко жели сасвим другачији дизајн, нека јави!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od KoscheiBesmertnii 8th April 2008, 21:56

Aleksandar ::Може бордо, а биће и редизајнирано, али остаје основна тема, застава позадина, грб и натпис.
А ако неко жели сасвим другачији дизајн, нека јави!

Не, добро је, и браво за "брзи одговор"
KoscheiBesmertnii
KoscheiBesmertnii
urednik
urednik

Muški
Broj poruka : 1052
Godina : 64
Rang : 19
Poeni : 13431
Datum upisa : 06.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od Gost 8th April 2008, 22:06

Ćao, par predloga New2nn7

Мноооооогоооо бољеSmile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od Gost 8th April 2008, 22:11

Одлично за Брзи одговор!
Него ако користите ПХББ сервер, имате на админ панелу са леве стране доле "ранкс", то јест рангирање корисника.
То вам је оно када напишете поред нечијег имена "модератор" и слично,
али има могућност давања "чинова" у зависности од броја постова које корисник има, чак и стављања ознака чина.
На војним фирумима су војни чинови, на форумима поезије су срца или оловкице.
Било би лепо да урадите то.
Рецимо чинови тј рангови на 20, 100, 150, 200, 300, 400, 500 постова...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od Vid Serb 8th April 2008, 22:23

Pa ako to nekom znači.....
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od Donqihote 8th April 2008, 22:42

A, da krst i ocila budu zlatni?
Donqihote
Donqihote
stalni član
stalni član

Muški
Broj poruka : 107
Godina : 52
Location : Subotica
Rang : 0
Poeni : 12020
Datum upisa : 06.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od dakica 9th April 2008, 10:07

Да не кварим расположење.... а зашто се није ставио мали грб Србије?

Ćao, par predloga 150px-Coat_of_arms_of_Serbia_small.svg

dakica
stalni član
stalni član

Muški
Broj poruka : 175
Godina : 39
Rang : 0
Poeni : 12020
Datum upisa : 06.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od Gost 9th April 2008, 14:33

Јер је то државни грб, па оо ниеј сржавни сајт. Само штит и оцила су народна ознака Српска а штит јаке лепо изгледа.
Иначе водио сам се минимализмом, једноставна али допадљива позадина са мало текста и једноставним грбом, али у комбинацији дају јако добар изглед.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od Vid Serb 9th April 2008, 14:36

Da i ja mislim da treba voditi računa o tome da neki možda imaju sporu konekciju pa ih ne treba opterećivati a danas ću se pozabaviti malo naslovnom stranom, radite i ostali pa ko napravi bolji biće prihvaćen. Slažete se?
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od dakica 9th April 2008, 16:24

Aleksandar ::Јер је то државни грб, па оо ниеј сржавни сајт. Само штит и оцила су народна ознака Српска а штит јаке лепо изгледа.
Иначе водио сам се минимализмом, једноставна али допадљива позадина са мало текста и једноставним грбом, али у комбинацији дају јако добар изглед.

Држава би могла да има свој грб у три нивоа, нешто попут Летоније http://www.crwflags.com/fotw/flags/lv.html (кликни на Coat of Arms)

И тада би основни грб (штит) могао да користи искључиво народ, средњи грб би користила министарства и остале државне установе (школе, болнице...), док би велики грб могао, рецимо, да користи само председник скупштине и државе.

Србија има грбу у два нивоа, али би се то лако могло променити. Основни грб би могао бити мали штит са орла (еускатеон).

У нашем случају, мали грб имају право да користи и народ и већина државних органа. Док, велики грб могу користити председник скупштине и републике, гувернер народне банке.

dakica
stalni član
stalni član

Muški
Broj poruka : 175
Godina : 39
Rang : 0
Poeni : 12020
Datum upisa : 06.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od tab503 7th Juni 2009, 12:05

santa

moze editovanje postova da se ubaci?
..neozbiljno je ovako..

na nedemokratskoj krsti sam odobrio 24h za editovanje..kad bi ovde dali makar 15 minuta..ipak je red dozvoliti ljudima da preprave stamparske greske ili da presloze misli...
tab503
tab503
aktivan član
aktivan član

Muški
Broj poruka : 54
Rang : 0
Poeni : 11188
Datum upisa : 27.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od Sevilja 7th Juni 2009, 14:52

Bilo je problema sa određenim članovima, pa je iz sigurnosnih razloga opcija ukinuta.
Do daljnjeg...ali, mogućnost povratka 'edit' opcije se razmatra.Wink
Sevilja
Sevilja
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 2859
Godina : 42
Location : Bgd
Rang : 18
Poeni : 13671
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od Vid Serb 7th Juni 2009, 17:10

tab503 ::santa

moze editovanje postova da se ubaci?
..neozbiljno je ovako..

na nedemokratskoj krsti sam odobrio 24h za editovanje..kad bi ovde dali makar 15 minuta..ipak je red dozvoliti ljudima da preprave stamparske greske ili da presloze misli...

Razmislićemo o ovom predlogu.... Question
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od marlon 8th Juni 2009, 18:15

srz pisanja je trenutna inspiracija...trenutno stanje svesti, ono sto te inspirises da u dahu kazes misao. ko je knjizevnik ili nesto slicno nikad ne pise direktno u prozoru vec notepadu pa radi copy/paste posle lekture.... na nedemokratskom forumu ko ih nervira udju mu u nalog kad se i on loguje i gledaju sta trenutno pise u prozoru pa ako im se ucini da ce to da ih demaskira, ponizi ili vec sta drugo sledi momentalno iskljucivanje sa foruma... to je najnize dno koje sam tamo video, kao i citanje priv prepiske.


da rezimiram...ja bi ukinuo edit... svuda. ljude bi onda mogao mnogo lakse da ocenis kakvog su trenutnog stanja bili kad su pisali post. neki ljudi bi nedeljama editovali izvorni post jer nikad ne bi bili zadovoljni prvim...stvar percepcije i coveka.

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od Vid Serb 8th Juni 2009, 18:28

queen
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od generacija56 9th Juni 2009, 12:57

marlon ::srz pisanja je trenutna inspiracija...trenutno stanje svesti, ono sto te inspirises da u dahu kazes misao. ko je knjizevnik ili nesto slicno nikad ne pise direktno u prozoru vec notepadu pa radi copy/paste posle lekture.... na nedemokratskom forumu ko ih nervira udju mu u nalog kad se i on loguje i gledaju sta trenutno pise u prozoru pa ako im se ucini da ce to da ih demaskira, ponizi ili vec sta drugo sledi momentalno iskljucivanje sa foruma... to je najnize dno koje sam tamo video, kao i citanje priv prepiske.


da rezimiram...ja bi ukinuo edit... svuda. ljude bi onda mogao mnogo lakse da ocenis kakvog su trenutnog stanja bili kad su pisali post. neki ljudi bi nedeljama editovali izvorni post jer nikad ne bi bili zadovoljni prvim...stvar percepcije i coveka.

Ovog puta se ne slazem sa tvojim misljenjem i bezmalo si me zapanjio-znajuci da si u principu za davanje sanse gresci da se popravi ili ispravi-kako god.Jos mi je nejasnije da podrzavas AFEKAT kao mernu jedinicu covecnosti,cak dozvoljavajuci sebi da vrsis duboku psiholosku analizu licnosti koja iskazuje svoj stav u trenutku afekta ili cak opustenosti. Mislim da cak preozbiljno uzimas virtualnost-kod tebe je nema ni u tragu.
generacija56
generacija56
urednik
urednik

Ženski
Broj poruka : 2341
Godina : 68
Location : Beograd moj rodni grad
Humor : smeh kao lek
Rang : 22
Poeni : 14827
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od Vid Serb 9th Juni 2009, 14:02

Mislim da je Marlon lepo rekao da je ovo njegov stav i šta bi on uradio i objasnio razlog tome , to je njegovo pravo a mi možemo samo da imamo drugačiji stav a ne da mu osporavamo njegovo pravo na mišljenje.
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od marlon 9th Juni 2009, 15:45

generacija56 ::
marlon ::srz pisanja je trenutna inspiracija...trenutno stanje svesti, ono sto te inspirises da u dahu kazes misao. ko je knjizevnik ili nesto slicno nikad ne pise direktno u prozoru vec notepadu pa radi copy/paste posle lekture.... na nedemokratskom forumu ko ih nervira udju mu u nalog kad se i on loguje i gledaju sta trenutno pise u prozoru pa ako im se ucini da ce to da ih demaskira, ponizi ili vec sta drugo sledi momentalno iskljucivanje sa foruma... to je najnize dno koje sam tamo video, kao i citanje priv prepiske.


da rezimiram...ja bi ukinuo edit... svuda. ljude bi onda mogao mnogo lakse da ocenis kakvog su trenutnog stanja bili kad su pisali post. neki ljudi bi nedeljama editovali izvorni post jer nikad ne bi bili zadovoljni prvim...stvar percepcije i coveka.

Ovog puta se ne slazem sa tvojim misljenjem i bezmalo si me zapanjio-znajuci da si u principu za davanje sanse gresci da se popravi ili ispravi-kako god.Jos mi je nejasnije da podrzavas AFEKAT kao mernu jedinicu covecnosti,cak dozvoljavajuci sebi da vrsis duboku psiholosku analizu licnosti koja iskazuje svoj stav u trenutku afekta ili cak opustenosti. Mislim da cak preozbiljno uzimas virtualnost-kod tebe je nema ni u tragu.


dacu ti primer...na krstarici pre cetiri godine i malo vise nije bilo moderatora na politici... znas sta su politicki podforumi da je to maltene kao religija a jos imas situaciju da je u zemlji bio haos i sukob sa politickim stranakama kulminirao... znaci imas sve. od konfrontiranih partija, od dodjosa iz muslimanskog dela bosne, ortodoksnih ustasa koji lece komplekse na forumu, do onih kojima je vredjanje smisao postojanja, kao naravno i normalnih diskutanata. tako je bilo 6 meseci. bilo je svega... od psovacine do najbrilijantnijih analiza kao npr. ona tema o demokratiji ili ona da li je beograd karcinom srbije.... ljudi su pisali postove u trenu, bez lektorisanja... psovali se u dikusijama pa na kraju se mirili... znaci ono sve sto ljudi rade manje vise gde ima strasti. neko ko je dosao sa strane samo radi vredjanja bio je ignorisan od celog foruma i nije mogao da opstane.... nikad vise nije bilo gledanih i pisanih postova... onda su doveli modove... poceli su da sviraju, da se mesaju u diskusije, da razvodnjuju pricu bedastocama i nakaznim fotografijama forsiranjem jedne politicke opcije naustrp druge, doveli su par ekselans spamere tema koje im nisu odgovarali, redigovali su ljudima postove... tad je forum propao.... poscenost je pala za 50 posto, ljudi su dolazili ne da bi diskutovali vec da bi se svetili modovima, drugi da bi spamovali, treci da bi se samo zaebavali.... najveci broj ljudi koji je ista smisleno pisao do tad pobegao je odatle ili je to radio jako retko...

malo sam otisao u off ali se nadam da me razumes... srz onoga sta kazes se jasno vidi imala stav ili ne... nismo na casu pred profesorom da moramo da pazimo na interpunkciju slovne greske ili gramatiku... kada slikar pravi kroki necega on je to tad...kroki... neki put je kroki bolji od ulja koje je radjen 3 godine. barem meni. zato sto je iskreniji i cistiji. na forumu nema cizeliranja. cizeliranje u virtuelnom svetu ne postoji jer je onda prica svedena na tri satne pauze izmedju stava i odgovora a to nije po meni funkcija foruma. brzo misljenje i reagovanje je ono sto im daje draz...sve ostalo je smaranje.

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od mala aleja 9th Juni 2009, 18:18

Aaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuu...................na kojoj si ti ŽESTINI..........a mozda je misaoni kroki u pitanju........mada brza skica je osnov ili konstrukcija novo nastale od iste............ Question
mala aleja
mala aleja
urednik
urednik

Muški
Broj poruka : 1091
Godina : 70
Location : Beograd
Job/hobbies : Vojni vazduhoplovni inzinjer RV I PVO u penz.
Rang : 22
Poeni : 12371
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od marlon 9th Juni 2009, 19:01

pa brate o tome ti i pricam... Laughing zato su ova mesta sjajna za vezbanje misaonih procesa jer moras da nateras sebe da brzo razmisljas. ako imas zelje da budes npr. pesnik onda mozes da budes i opusteniji ali i tu kao sto i sam znas taj kroki je osnova sve one duhovne nadgradnje sto dolazi kasnije koja uoblicava zapoceto...

nikad nisam bio na zestini ali sad moram...... ybg....

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ćao, par predloga Empty Re: Ćao, par predloga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu