Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2010-ta, gora od prethodne...

Ići dole

29122009

Počalji 

2010-ta, gora od prethodne... Empty 2010-ta, gora od prethodne...




[You must be registered and logged in to see this image.]Ko još veruje u deda mraza a koji uz to dolazi na zapadnjačku novu godinu a nigde ga nema za SRPSKU novu godinu. Ako on ne poštuje samo nas Srbe što mi da verujemo u njega.
A za one koji ipak veruju i očekuju nešto od sledećeg novog perioda od 365 dana , zvanog 2010ta godina, želim SREĆNU NOVU 2010 GODINU, i bilo kako bilo, postojao deda mraz ili ne , želim Vam srećan period od 365 dana, uz puno zdravlja i ljubavi, a za ostalo se snađite sami.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Gledano sa političke strane ova 2010 godina će biti gora po svim merilima od prethodne, nema načina da se desi drugačije, jedini povoljan i srećan događaj , koji može da vrati nadu nekima je da se dese prevremeni izbori za šta ima velikih izgleda. Tako da crno nam se piše i pored papira kojima se vlast hvali a kojima retki Srbi mogu u inostranstvo bez viza.



[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Vid Serb dana 31st Decembar 2009, 17:27, izmenio ukupno 2 puta
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

Share this post on: reddit

2010-ta, gora od prethodne... :: Komentari

KoscheiBesmertnii

Počalji 30th Decembar 2009, 13:38 od KoscheiBesmertnii

А зашто би ја чекао Нову годину 18. децембра?

Nazad na vrh Ići dole

generacija56

Počalji 30th Decembar 2009, 13:52 od generacija56

Dragi prijatelju,
Slobodu izbora ima svako,nemam nista protiv da svako slavi sta mu je volja i ne zelim nikome da drzim vakelu.Postujem njihovu volju a trazim i da se moja volja postuje i uvazava.
Svako sebe neka pronadje.
Ko slavi medjunarodnu Novu Godinu nek im je srecna.
Meni prvo dolazi Bozic pa onda Nova Godina,iscekujem ih sa radoscu.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  od Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu