Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZELIM DA KAZEM.....

+8
Vid Serb
mala aleja
Sevilja
samotnjak
marlon
picololeone1
Bladerunner
generacija56
12 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od generacija56 22nd Februar 2009, 22:20

Dragi prijatelji,
Iskoristicu priliku da Vam svima zahvalim na ukazanom poverenju i trudicu se da ga opravdam na svoj nacin kako to jedino i umem ,iskrenoscu.Ovde se osecam kao u porodici koja me je lepo prihvatila .Od srca vam hvala,samo da me zdravlje posluzi,nadam se i svom boljem i vecem doprinosu nasem foumu.
generacija56
generacija56
urednik
urednik

Ženski
Broj poruka : 2341
Godina : 68
Location : Beograd moj rodni grad
Humor : smeh kao lek
Rang : 22
Poeni : 14827
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Bladerunner 22nd Februar 2009, 22:47

Uživaj. Smile
Bladerunner
Bladerunner
stalni član
stalni član

Broj poruka : 385
Rang : 7
Poeni : 12244
Datum upisa : 15.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od picololeone1 22nd Februar 2009, 23:54

Hvala i tebi na iskrenosti.
picololeone1
picololeone1
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 878
Humor : Nesposoban je sposoban da onesposobi sposobnog
Rang : 18
Poeni : 13125
Datum upisa : 19.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 17th Mart 2009, 22:20

vidim imamo i admina.... pozdrav i nadam se da ce forum da se jos malo omasovi....

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od samotnjak 15th April 2009, 22:47

Zelim da kazem da smo ovaj forum pretvorili u rubrike iz novina... Bez namere da bilo koga uvredim ili prozovem, razmislite... prestali smo da medjusobno polemisemo i diskutujemo... Copy i paste su se sa "mediji preneli" prosilili kao kuga na ostale delove foruma...
Zaboravili smo na zivu rec...vrlo malo komentara, misljenja, replika, smeha, mocnih postova... Question
samotnjak
samotnjak
urednik
urednik

Ženski
Broj poruka : 560
Godina : 51
Location : nepodnosljiva
Job/hobbies : prespavala bih zivot, ali ko me pita...
Humor : kao hrana...
Rang : 12
Poeni : 12074
Datum upisa : 20.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od generacija56 16th April 2009, 09:10

marlon ::vidim imamo i admina.... pozdrav i nadam se da ce forum da se jos malo omasovi....

Pa svako neka da svoj doprinos u tom pravcu i svakako ce nas biti vise .Pojava Krstana razjurila je i ono nas koji smo stalno i svakodnevno provodili neko svoje vreme na forumu.
generacija56
generacija56
urednik
urednik

Ženski
Broj poruka : 2341
Godina : 68
Location : Beograd moj rodni grad
Humor : smeh kao lek
Rang : 22
Poeni : 14827
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od generacija56 16th April 2009, 09:20

samotnjak ::Zelim da kazem da smo ovaj forum pretvorili u rubrike iz novina... Bez namere da bilo koga uvredim ili prozovem, razmislite... prestali smo da medjusobno polemisemo i diskutujemo... Copy i paste su se sa "mediji preneli" prosilili kao kuga na ostale delove foruma...
Zaboravili smo na zivu rec...vrlo malo komentara, misljenja, replika, smeha, mocnih postova... Question

Ujedno si postavila pitanje i dobila odgovor.Bas usled nedostatka zive reci,druzenja i mocnih postova,postirala sam clanke iz novina i pokusavala da bar stvorim razlog za komentar i pocetak diskusije.Ok ,lecimo kugu terapijom dijaloga.Samo tuzno je i cemerno bilo kada se dodje(i to malo duze traje) a tisina na forumu se toliko cuje da je meni izgledala sablasno te sam iz naj boljih namera pokusala da bar dam materijala za raspravu.Hvala za dobronamernu kritiku uvek je dobro dosla-samo sam obrazlozila. Smile Very Happy
generacija56
generacija56
urednik
urednik

Ženski
Broj poruka : 2341
Godina : 68
Location : Beograd moj rodni grad
Humor : smeh kao lek
Rang : 22
Poeni : 14827
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Sevilja 17th April 2009, 15:31

Smile Problem s Krstanom je rešen. Žao mi je što je s njim tako ispalo.
Ali ja nisam videla drugi način osim banovanja.

On je prvi banovan na ovom forumu. affraid
Sevilja
Sevilja
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 2859
Godina : 42
Location : Bgd
Rang : 18
Poeni : 13671
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od picololeone1 22nd April 2009, 02:42

Zelim da se zahvalim svima na ljubaznom i lepom ophodjenju na ovom forumu, i da vas pozdravim, jer sada moram da vratim ovaj kompjuter koji koristim i koji nije moj.
U internet kafee ne zalazim cesto, a slozicete se, glupo je da se "raspreda" po forumima na ovoj skupoci odande.
Do nekog narednog "kuckanja", sve najbolje vam zelim.
Poz.
picololeone1
picololeone1
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 878
Humor : Nesposoban je sposoban da onesposobi sposobnog
Rang : 18
Poeni : 13125
Datum upisa : 19.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od generacija56 22nd April 2009, 09:32

Lepo je bilo druziti se s tobom,Valjda ce doci neka bolja vremena za sve nas.Ako mogu da pomognem,rado bihJa bih mogla pokloniti monitor.Molim da ne budem pogresno shvacena,mozda i sklopimo jedan kompletan komp i nasa drugarica priusti sebi i dalje druzenje sa nama.
Pikololeone1, veliki pozdrav,navrati ,mozda i nesto uspemo,na opstu radost.
generacija56
generacija56
urednik
urednik

Ženski
Broj poruka : 2341
Godina : 68
Location : Beograd moj rodni grad
Humor : smeh kao lek
Rang : 22
Poeni : 14827
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od mala aleja 22nd April 2009, 12:50

Ponudio u inpulsivnosti osecaja PIC pentjum 2 pa obrisah poruku ili post...............jer sagledah potisnutu istinu da je vec dat........ali kako kod da mogu pomoci....HOCU...................... Very Happy
mala aleja
mala aleja
urednik
urednik

Muški
Broj poruka : 1091
Godina : 70
Location : Beograd
Job/hobbies : Vojni vazduhoplovni inzinjer RV I PVO u penz.
Rang : 22
Poeni : 12371
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od samotnjak 3rd Maj 2009, 12:44

Konacno smo forum pretvorili u lepu dnevnu ilustrovanu novinu...sa ukradjenim tekstovima i raznoraznim slikama...
pale
samotnjak
samotnjak
urednik
urednik

Ženski
Broj poruka : 560
Godina : 51
Location : nepodnosljiva
Job/hobbies : prespavala bih zivot, ali ko me pita...
Humor : kao hrana...
Rang : 12
Poeni : 12074
Datum upisa : 20.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od generacija56 3rd Maj 2009, 18:05

Samotnjakinjo, ovo sto si napisala je ozbiljna uvreda na sve ono sto sam do sada uradila na ovom forumu.Jako mi je zao sto si krenula djonom na moj rad jer KRADJENO-Sto bi kod mene bilo receno Kradeno ili ukradeno je teska optuzba .Koliko sam na forumu zapazila sam da samo imas negativnu ocenu za sve druge koji su nesto radili ili rade za forum.A ti kao nadzornik dodjes i isprozivas onoga ko ti je trenutno na meti.E pa draga mojaUz cestitku za moderatorsko mesto ja ti prepustam i svoje sa zadovoljstvom.Upravo si me svojim ponasanjem podsetila na popa koji je svugde samo nije u crkvi,vec ga svremena na vreme kada ga sretnu vernici podsete da mu je mesto u crkvi i da vernike okuplja a ne da rasteruje.A sto se mene tice bogu se moze i u svojoj kuci moliti kad vec pop ne zeli da bude sa vernicima.Pa posto si napisala da ste bili nekada divan i pravi forum i bukvalno me ponizila i optuzila na taj nacin da sam ja ta koja je upropastila forum,ja cu Vas sve pozdraviti i pozeleti Vam da budete sto veci i bolji i da ne budete KRADJENI.

I pored priprema za slavu uspela sam da bar na tren dodjem i normalno videvsi da mi se obracas zakulisno i uopsteno(sto nije moja odlika vec se direktno obratim ako trebam nekom)iskoristih priliku i da ti se obratim licno,normalno uz cestitke i ono tvoje poznatoUZIVAJ.
Spostovanjem ,generacija56.
generacija56
generacija56
urednik
urednik

Ženski
Broj poruka : 2341
Godina : 68
Location : Beograd moj rodni grad
Humor : smeh kao lek
Rang : 22
Poeni : 14827
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Vid Serb 3rd Maj 2009, 18:25

Kako vidim ,danas se peckamo a sutra ćemo da gasimo forum.... mislim da nije vreme da se ovo dešava sad kad je forum u kritičnoj fazi ... razmislite malo i ne očekujte da ja rešavam vaše međusobne nesuglasice, ako ni zbog čega drugo , ono zbog slobodnog razmišljanja... ZELIM DA KAZEM..... 604663
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od samotnjak 4th Maj 2009, 14:31

Ne znam zasto generacija misli samo na sebe...Ja sam prozvala svakog od nas...kao i tebe Sid...
Niti sam imala nameru da bilo koga vredjam, narocito ne generaciju koju smatram izuzetnom osobom...
Mislim da ovo nije prvi post u kojem kritikujem prenosenje tekstova sa sajtova dnevnih novina, a van teme "Mediji preneli".
Dakle "kradjeno"...a ne kradeno...
Izvinjavam se svakom ko je copy-pasterizacijom preneo nesto sa drugog sajta na ovaj forum...To je normalno i radi se...
Ali ako to postane uobicajena zabava i postovanje na forumu...trebalo bi ga zaista ugasiti..
samotnjak
samotnjak
urednik
urednik

Ženski
Broj poruka : 560
Godina : 51
Location : nepodnosljiva
Job/hobbies : prespavala bih zivot, ali ko me pita...
Humor : kao hrana...
Rang : 12
Poeni : 12074
Datum upisa : 20.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 15th Maj 2009, 20:58

po toj logici 20 podforuma na krstarici bureku i 92 ne bi ni postojali Laughing

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 15th Maj 2009, 21:04

a uostalom mozete da radite ko na qrsti sto radi moderacija... otvore nekoliko nikova i pochnu da salju neke korisnike u pm... i onda oni reguju i drugi prate, vide qrljanje i daju svoje misljenje... uvece pobanujete pola njih oni otvore druge nikove i tako ukrug. niko ne pise nis smisleno samo se podyebavate... ili pak fingirate kobajagi svadje između modova pa korisnici samo uzivaju kako vam vlada nesloga... ima bre varijanti i varijanti.... imash promet na sajtu al ti forum go q... Laughing

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Vid Serb 15th Maj 2009, 21:13

Pa sad radi prometa nije vredno unižavati se, jel?
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 15th Maj 2009, 21:15

hahaha... ja imam vrbopuc da ih kad god mogu ponizavam... to mi je ostavio vladiqa u amanet Laughing

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Vid Serb 15th Maj 2009, 21:18

Very Happy samo ih ti raspali , ...
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od samotnjak 16th Maj 2009, 14:37

marlon ::po toj logici 20 podforuma na krstarici bureku i 92 ne bi ni postojali Laughing
Zato ja i nisam tamo...ZELIM DA KAZEM..... Hapydancsmil
samotnjak
samotnjak
urednik
urednik

Ženski
Broj poruka : 560
Godina : 51
Location : nepodnosljiva
Job/hobbies : prespavala bih zivot, ali ko me pita...
Humor : kao hrana...
Rang : 12
Poeni : 12074
Datum upisa : 20.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od picololeone1 17th Maj 2009, 00:55

@ Generacija56 i Mala aleja

Hvala vam puno, dragi prijatelji, bas puno...! ZELIM DA KAZEM..... 603228 sunny , malo je reci da sam iskreno dirnuta ovim sto sam procitala s vase strane, ali nisam ovo pisala da bih trazila nesto od vas, ili ocekivala i sl. Naravno da bih volela da sam cesce s vama (i na svoje zadovoljstvo!), ali sve ima svoje vreme, svoj sled dogadjaja, i ja sam sigurna da cu uskoro kupiti kompjuter i da cemo se vise "druziti", a mozda nekad i upoznati, ko zna? Zaista bih to volela jednog dana... samo nek' je zdravlje!
Hvala jos jednom, lepo je makar samo znati da postoje takvi ljudi!!! queen ZELIM DA KAZEM..... 690653
picololeone1
picololeone1
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 878
Humor : Nesposoban je sposoban da onesposobi sposobnog
Rang : 18
Poeni : 13125
Datum upisa : 19.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od picololeone1 17th Maj 2009, 01:11

marlon ::hahaha... ja imam vrbopuc da ih kad god mogu ponizavam... to mi je ostavio vladiqa u amanet Laughing

...Ako smem da se umesam citajuci ove tvoje zalopojke o Krsti, moderaciji, "prometu" na forumima i sl. Pa pazi, da sam ja neka "vlast" na forumu, ja bih te prva banovala. Evo npr. zbog ovakvih stvari (koje sam citirala) i one prethodne (ne radi multi-quote). Mislim, ti si preterao, uz sve moje simpatije za tebe jer pises podosta istinito, ali covece, sta je toliko bitan forum, ti si se malo pogubio,pa da li je neko normalan ako bi se nasladivao "svadjama" izmedju modova, taj nije normalan, meni npr. to nikad ije palo na pamet i ne interesuje me. Mislim, lepo je pisati na forumu, ali ti si ga jos malo pa...pomesao sa realnoscu! Aman zaman, trgni se malo, sve i da si 100% u pravu (a verujem da jesi i da ne pises napamet jer si dugo na forumu), ovo preterujes do paranoje! Daj skoncentrisi se na one lepe postove koje umes da pises i ne uci ceo svet kako da se ponasa, a pogotovu ne na nekom forumu, pa to nije zivot! A da li mislis da ces i u zivotu svoje da "isteras", a kamoli na forumu???!!! Ovo ti sasvim prijateljski savetujem i opominjem te da se "ohladis" malo...Poz. Wink ZELIM DA KAZEM..... 787160
picololeone1
picololeone1
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 878
Humor : Nesposoban je sposoban da onesposobi sposobnog
Rang : 18
Poeni : 13125
Datum upisa : 19.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 17th Maj 2009, 11:00

picololeone1 ::
marlon ::hahaha... ja imam vrbopuc da ih kad god mogu ponizavam... to mi je ostavio vladiqa u amanet Laughing

...Ako smem da se umesam citajuci ove tvoje zalopojke o Krsti, moderaciji, "prometu" na forumima i sl. Pa pazi, da sam ja neka "vlast" na forumu, ja bih te prva banovala. Evo npr. zbog ovakvih stvari (koje sam citirala) i one prethodne (ne radi multi-quote). Mislim, ti si preterao, uz sve moje simpatije za tebe jer pises podosta istinito, ali covece, sta je toliko bitan forum, ti si se malo pogubio,pa da li je neko normalan ako bi se nasladivao "svadjama" izmedju modova, taj nije normalan, meni npr. to nikad ije palo na pamet i ne interesuje me. Mislim, lepo je pisati na forumu, ali ti si ga jos malo pa...pomesao sa realnoscu! Aman zaman, trgni se malo, sve i da si 100% u pravu (a verujem da jesi i da ne pises napamet jer si dugo na forumu), ovo preterujes do paranoje! Daj skoncentrisi se na one lepe postove koje umes da pises i ne uci ceo svet kako da se ponasa, a pogotovu ne na nekom forumu, pa to nije zivot! A da li mislis da ces i u zivotu svoje da "isteras", a kamoli na forumu???!!! Ovo ti sasvim prijateljski savetujem i opominjem te da se "ohladis" malo...Poz. Wink ZELIM DA KAZEM..... 787160



sunny geek ZELIM DA KAZEM..... 519928

aj bre ne sviraj kad moram da budem tako prost... jel tebi psuju majku i govore kako je qurva i drolja, tri godine govore javno bez ikakvih konsekvenci da si pederchina, debil, majmun, deda pa da ne mozesh da qarash, da nijedan post nis napisao vec samo lupetash, das neobrazovan i da treba da se obrazujes na wikiju.... i da ne navodim dalje... jel tebi hakuju komp ne stideci sa njihove ip adrese, jel tebi salju ki logere... jel tebi citaju od prvog dana svu private prepisku i mnogima sa kojima pises govore sa svojim klonovima da sve intimne detalje o njima prenosis drugima..a? kad budes cool reagoval na ovo i jos milion drugih stvari koje su radili, koje rade i koje ce raditi o kojima ne pisem onda mogu da se naklonim i kazem picololeone u pravu si ja sam pomesao rl i vl Laughing a ovo poslednje ti je najbolje.... ja pomesao a njihovi modovi ovde pishu i pljuju me, nije ima tamo dosta ...... Laughing

uzgred.. a shto ti pises ovde a kao otisla si odande Laughing zbog oblandi i poljskog cvetja a... ybt, cirkus stobom...

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Vid Serb 17th Maj 2009, 12:15

Meni je potpuno jasno o čemu Marlon piše i podržavam maksimalno jer sam i sam doživljavao slične neprijatnosti mada u mnogo manjoj meri od ovih o kojima Marlon govori. Kasnije sam sebi rekao da neću dozvoliti da mi se to dešava od strane debila sa krste i napustio sam je. Možda je to s nečijeg gledišta povlačenje ali moje mišljenje je bilo da time oslabljujem posećenost krstarice , možda u maloj meri ali od mene toliko. Znam dobro da su tamo udruženi i da rade sistemski kao neka sekta ali sam rekao sebi , ja u tome neću učestvovati i pomagati im dajući im važnost. Tamo se istina i ne može dokazati jer nikad nisi u pravu ako jnisi s njima a ni drugi stavovi nisu dobrodošli ako nisu slični njihovima i onda bez smislenog i opravdanog razloga vrlo često budete banovani. Ta nerealnost i različiti aršini smetaju . Marlon je odabrao da se bori i to je dobar stav i ja ga često primenjujem a i svojstveno je ovnovima ali jedino što je loše u tome je da on ne može pobediti tamo dok je struktura moderatora takva kakva jeste ali to je i dobro jer u tom slučaju , a kako sam shvatio da je vlasnik "sumnjivo lice" onda je najbolje da struktura moderatora ostane kakva jeste i da se čak promeni na gore kako bi svi normalni pobegli odande.
Mislim da je loš stav da nekom prebacujemo što iznosi svoje stavove i nikad nisam bio za bilo kakvo sankcionisanje stavova do mere krajnje vulgarnosti koja prevazilazi svaku meru tolerancije a moja mera tolerancije je vrlo visoka.
Pogotovo ova tema mislim da je prigodan da se na njoj iznesu čak i krajnje misli koje muče pojedinca a bez ikakve cenzure i kritike. Dozvolimo svakom , da bar ovde iznese svoje slobodno mišljenje a na drugim temama je izbor na članovima da gde im ne odgovara tema ili stil pisanja pojeedinca , zaobiđu takvu temu recimo...
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu