Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZELIM DA KAZEM.....

+8
Vid Serb
mala aleja
Sevilja
samotnjak
marlon
picololeone1
Bladerunner
generacija56
12 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 23rd April 2010, 19:47

picolo krstaricino detence.... Laughing

da bi razumela svu slozenost necije psihe ne treba da budes psiholog nego da pokusas da shvatis motive zasto neko nekad govori na jedan a kasnije slicno to na drugi nacin koji te nervira. iskustvo sa neta nam govori da postoji samo dve grupe forumskih zavisnika, oni sa darom za humor i oni koji su operisani od njega. ali dzaba da ti pricam picolo kad ti to ne razumes. kada prestanes da citas tudje postove i odusevljavas se njima, javno izjavljujes ljubav autorima a posle da pljujes sama po sebi sa kvazi patetikom da nes da pises jer ti neko ide ili ne na ganglije i da ti se ne svidjaju stavovi onog kog si do juce volelaaaa... picolo.... bensedin od 200mg ili istorijsku literaturu u ruke i u park na klupicu... oma ce ti bidne bolje Laughing

p.s. komp obavezno prodaj... Laughing

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od picololeone1 25th April 2010, 01:14

marlon ::picolo krstaricino detence.... Laughing

da bi razumela svu slozenost necije psihe ne treba da budes psiholog nego da pokusas da shvatis motive zasto neko nekad govori na jedan a kasnije slicno to na drugi nacin koji te nervira. iskustvo sa neta nam govori da postoji samo dve grupe forumskih zavisnika, oni sa darom za humor i oni koji su operisani od njega. ali dzaba da ti pricam picolo kad ti to ne razumes. kada prestanes da citas tudje postove i odusevljavas se njima, javno izjavljujes ljubav autorima a posle da pljujes sama po sebi sa kvazi patetikom da nes da pises jer ti neko ide ili ne na ganglije i da ti se ne svidjaju stavovi onog kog si do juce volelaaaa... picolo.... bensedin od 200mg ili istorijsku literaturu u ruke i u park na klupicu... oma ce ti bidne bolje Laughing

p.s. komp obavezno prodaj... Laughing

A ti tajno. ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 21445

Sto se mesas tamo gde ti nije mesto. Stavljati Djurdejeve stupove u istu ravan i recenicu radi bilo kog poredjenja sa moderatorima, jeste monstruozno i ne daje mi od tebe nadu i poverenje da je ovo sto pises uopste ispravno glediste.
Inace bih poslusala tvoj savet. ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 164109

P.S. Bojim se da tebi nista nisam rekla, vec odredjenoj korisnici, a ako se ti prepoznajes u tom tekstu, tvoj problem. Vidis, to je ono sto ti nikad neces imati...sirinu i objektivnost. Ne mozes dok se ne "svrstas". A to je kukavicki i poprima filozofiju copora (i to kakvog?!). ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 25810

Zavist i ljubomora su gadne stvari Marlone, a one prosto "isijavaju" iz reci osoba koje ti ovde neprozvan branis, a i tvojih, i to je ono razocaravajuce (od njih se boljemu i nisam nadala).

Na koje si "grane" dosao razmisli sam, dokaz ti je sto me uzimas u rec a da te nigde nisam spomenula. Cak ni mislila na tebe u postu. Izgleda da ti je upravo to krivo, priznaj, bice lakse i tebi i drugima. Od mene zdravo i kao takav, ostaj sto dalje od mene i ne kaci mi se vise za postove kao sto to rade satanisti i zavidljivci koji su mi na "ignore".
picololeone1
picololeone1
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 878
Humor : Nesposoban je sposoban da onesposobi sposobnog
Rang : 18
Poeni : 13125
Datum upisa : 19.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od jelena=t 25th April 2010, 02:17

picololeone1 ::
A ti tajno. ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 21445

Sto se mesas tamo gde ti nije mesto. Stavljati Djurdejeve stupove u istu ravan i recenicu radi bilo kog poredjenja sa moderatorima, jeste monstruozno i ne daje mi od tebe nadu i poverenje da je ovo sto pises uopste ispravno glediste.
Inace bih poslusala tvoj savet. ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 164109

P.S. Bojim se da tebi nista nisam rekla, vec odredjenoj korisnici, a ako se ti prepoznajes u tom tekstu, tvoj problem. Vidis, to je ono sto ti nikad neces imati...sirinu i objektivnost. Ne mozes dok se ne "svrstas". A to je kukavicki i poprima filozofiju copora (i to kakvog?!). ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 25810

Zavist i ljubomora su gadne stvari Marlone, a one prosto "isijavaju" iz reci osoba koje ti ovde neprozvan branis, a i tvojih, i to je ono razocaravajuce (od njih se boljemu i nisam nadala).

Na koje si "grane" dosao razmisli sam, dokaz ti je sto me uzimas u rec a da te nigde nisam spomenula. Cak ni mislila na tebe u postu. Izgleda da ti je upravo to krivo, priznaj, bice lakse i tebi i drugima. Od mene zdravo i kao takav, ostaj sto dalje od mene i ne kaci mi se vise za postove kao sto to rade satanisti i zavidljivci koji su mi na "ignore".

Čuj, ona će nekome o monstruoznosti... ona ista picolo, žensko biće, koje je rekla šta je rekla za decu... ima li šta monstruoznije od toga?

Sve je tačno, picolo, i mene si nekada volela, uzdisala i u Afriku otišla za mnom... a sada te "proganjam psihopatičkim komentarima"? Usaglasi se sama sa sobom, ove promene stavova i raspoloženja ne slute na dobro.

Ko nam to serucka o širini i objektivnosti?
Prvo, da si iskrena, kao što nisi, obratila bi se meni lično, ti se obraćaš adminu, pljujući mene i patetišući. I sada si opet ovde, ližeš ono što si ispljuvala. Toliko o širini... i dubini.

Pa ti još uvek nisi našla ignor dugme? A posle ispada da se ljudi iz čista mira "kače" za tebe.
Veruj mi, poslednje što u životu želim je psihopata koji mi dahće za vratom.
jelena=t
jelena=t
aktivan član
aktivan član

Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 48
Rang : 0
Poeni : 10622
Datum upisa : 06.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 25th April 2010, 23:03

picololeone1 ::
marlon ::picolo krstaricino detence.... Laughing

da bi razumela svu slozenost necije psihe ne treba da budes psiholog nego da pokusas da shvatis motive zasto neko nekad govori na jedan a kasnije slicno to na drugi nacin koji te nervira. iskustvo sa neta nam govori da postoji samo dve grupe forumskih zavisnika, oni sa darom za humor i oni koji su operisani od njega. ali dzaba da ti pricam picolo kad ti to ne razumes. kada prestanes da citas tudje postove i odusevljavas se njima, javno izjavljujes ljubav autorima a posle da pljujes sama po sebi sa kvazi patetikom da nes da pises jer ti neko ide ili ne na ganglije i da ti se ne svidjaju stavovi onog kog si do juce volelaaaa... picolo.... bensedin od 200mg ili istorijsku literaturu u ruke i u park na klupicu... oma ce ti bidne bolje Laughing

p.s. komp obavezno prodaj... Laughing

A ti tajno. ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 21445

Sto se mesas tamo gde ti nije mesto. Stavljati Djurdejeve stupove u istu ravan i recenicu radi bilo kog poredjenja sa moderatorima, jeste monstruozno i ne daje mi od tebe nadu i poverenje da je ovo sto pises uopste ispravno glediste.
Inace bih poslusala tvoj savet. ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 164109

P.S. Bojim se da tebi nista nisam rekla, vec odredjenoj korisnici, a ako se ti prepoznajes u tom tekstu, tvoj problem. Vidis, to je ono sto ti nikad neces imati...sirinu i objektivnost. Ne mozes dok se ne "svrstas". A to je kukavicki i poprima filozofiju copora (i to kakvog?!). ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 25810

Zavist i ljubomora su gadne stvari Marlone, a one prosto "isijavaju" iz reci osoba koje ti ovde neprozvan branis, a i tvojih, i to je ono razocaravajuce (od njih se boljemu i nisam nadala).

Na koje si "grane" dosao razmisli sam, dokaz ti je sto me uzimas u rec a da te nigde nisam spomenula. Cak ni mislila na tebe u postu. Izgleda da ti je upravo to krivo, priznaj, bice lakse i tebi i drugima. Od mene zdravo i kao takav, ostaj sto dalje od mene i ne kaci mi se vise za postove kao sto to rade satanisti i zavidljivci koji su mi na "ignore".

jel... a kome sam to izjavljivao tajno picolo? Laughing il to moje tajno je za neke od vas sa qrste javno... svrstaj se vec jednom 'de si... da prdnes i da stisnes ne ide, momentalno samo radis prvu radnju.... Laughing

a kao drugo ne branim ama bas nikog a ponajmanje jelenu koja mi ako bas os da znas opasno ide na quratz vec poduze vreme, al ybg picolo, ona za razliku od 90 posto kokoski tamo ima prelepe oci i zanosan pogled pa joj oprastam sto ima visaq leptira u glavi.... uostalom ne razumes ti to.... znaci da ne sirimo pricu o njoj jer to nije tema vec ti koja za razliku od nje ne da naskaces na onu stvar kad te neko citira il' prozove, vec cim vidis M3 avatar stavaljas trambulinu da se naledjuske namestis za rudu.... znaci postala si dosadna i bogu i ljudima koristeci jeftine trikove da navedes nekoga da pise il da se zainteresuje za tebe kao osobu.... posto ti nikad nisam rekao, mislim da si ti ok kao osoba samo das malo vise otkacila boraveci toliko na netu i da progresivno pocinjes da ludis, ne 'nako konstruktivno da uzmem skromno sebe za primer jel'te, vec pomalo vise nastrano gubeci totalno konce sa realnoscu i stavovima onih koje zelis da provociras na taj malouman nacin... mis' umes ti to bolje.... sa drugim nikovima podrazumeva se... Laughing

aj sad sikter od mene ionako ovde ne pisem nista vec svratim povremeno da onoj ljigi tabu i njegovoj debeloj mrcini pomeram dupe sa sitnicama koje im zivot znace.... moja forumska slava je davno prosla jer me nigde nema osim na politickom delu b92 foruma (cik nadji koji sam) Laughing ali picolo, ostajem u svakom 100-tom postu na krstarici jer svi zivi vole da kraduckaju po nesto od mene i mojih pisanija, skocica, doskocica, sofizama il' metafora ... ono sto od tebe draga picolo sigurno niko nece da marne.....Laughing

volim i ja tebe .... javno bwe.... Idea

p.s... a ima i kosu.... frtjkastu..... Twisted Evil

p.p.s... e sad zaista odo na malo duze.... i kako dolikuje da me se secate uz fin mjuz a ne ko teroristu kako me oni krstini pokrstishe a glave im zagnjurene u mulju gluposti o kojima pisu i zamisljaju da su kjerkegori....Laughing...



marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od picololeone1 27th April 2010, 15:13

@ Marlon

Da je makar jedna tvoja rec tacna, pa da se potrudim da odgovorim.

Ovako, ajde lepo blago meni i ti polako na ignore, sa sve tvojim "frtjkastim" drustvom. ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 164109 ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 21445
picololeone1
picololeone1
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 878
Humor : Nesposoban je sposoban da onesposobi sposobnog
Rang : 18
Poeni : 13125
Datum upisa : 19.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 30th April 2010, 11:39

pa naravno da ne mozes da se potrudis jer je svako slovo na mestu.... da nije oma bi ti odgovorila kao sto imas obicaj. Laughing

znam da si sad sama sebi gadna sto si mi rekla javno da me voles pa sad bi da nisi, al ybg... znas kako, nemoj nikad ici protiv sebe i svog srca... Laughing

ja kad mecem na "ignore" radim to brzo i divlje a ne polako i sporo ko oni tvoji penzosi na qrsti Laughing

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 30th April 2010, 21:30

rekoh da odo na malko duze i stvarno odo' al nisam mogo da odolim da jos malo nazvrljam nesto ...u ponedeljak u tudjinu sa JU210 posto poso ko sto znate ne sme da se ispusti u ovoj krizi... kuj zna mozda i ostanem, vec ziveo tamo godinu i po ... aj za rastanak i lepo secanje jedna fina dama...



marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Vid Serb 30th April 2010, 21:32

srećno ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 935215
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Sevilja 12th Maj 2010, 07:22

pa ne mogu da verujem da je otisao tamo gde je vec bio godinu i poZELIM DA KAZEM..... - Page 5 37980
Sevilja
Sevilja
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 2859
Godina : 42
Location : Bgd
Rang : 18
Poeni : 13671
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Vid Serb 12th Maj 2010, 17:42

pa to je manje od 2 godine a više od 6 meseci ... ( kao )
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 14th Maj 2010, 11:02

Sevilja ::pa ne mogu da verujem da je otisao tamo gde je vec bio godinu i poZELIM DA KAZEM..... - Page 5 37980

Laughing

ma bio poso bre neki kratak u jednom studiju...sinhronizacija nekog filma ... zaebavam se malkice. ne bi ziveo tamo pa taman leba ne bi imo ovde da jedem. najgori soj ljudi, britanci..nema gorih...

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 16th Oktobar 2010, 10:53

odoq iz srbije sid brate... u utorak.... svima sve najbolje...

poz

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od mala aleja 17th Oktobar 2010, 13:46

SREĆAN PUT i javni se ponekad..SVAAKO DOBRO.
mala aleja
mala aleja
urednik
urednik

Muški
Broj poruka : 1091
Godina : 70
Location : Beograd
Job/hobbies : Vojni vazduhoplovni inzinjer RV I PVO u penz.
Rang : 22
Poeni : 12371
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 25th Oktobar 2010, 19:50

mala aleja ::SREĆAN PUT i javni se ponekad..SVAAKO DOBRO.

fala druze... takodje.

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 5 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu