Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZELIM DA KAZEM.....

+8
Vid Serb
mala aleja
Sevilja
samotnjak
marlon
picololeone1
Bladerunner
generacija56
12 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 17th Maj 2009, 15:40

ma sid bre.. ne ljutim se ja na kritiku, bilo chiju ... Laughing dapache, volim da mi se ukaze na greske i to najoshtrije. samo tako covek moze da dodje do neke sushtine.... ali naravno zadrzavam pravo kao svako sto ga ima da argumentujem razloge zasto nesto radim ako me vec neko proziva. ti si rekao puno u ovom postu iznad... ima jos mnogo toga sto necu da iznosim zato sto bi ljudi mislili da lazem jer bi im bilo neverovatno koji je tamo spoj bolesnika koji su u administraciji i na koji nacin se izivljavaju nad korsinicima koji ih nerviraju....


evo ti poslednji primer...na molbu jedne devojke sam otvorio nalog timbuktu i pisao 100 postova na religiji... nikog nisam uvredio a dva puta su mi nesankcionisano rekli da sam kreten i da sam peder i to zamisli molim te baš od kandidata za novog admina Laughing stalno ybt quqali kako napadam homose i ja sad reko aj da kazem nesto pozitivno o njima a oni odmah.... pa kad si derpe Laughing

neko banovan opomenut ?... ma jok bre.... cirkus sa tim licemernim modovima. ne znam dal znas koliko ds ima upliv na krstaricu?

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Sevilja 17th Maj 2009, 17:20

picololeone1 ::@ Generacija56 i Mala aleja

Hvala vam puno, dragi prijatelji, bas puno...! ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 603228 sunny , malo je reci da sam iskreno dirnuta ovim sto sam procitala s vase strane, ali nisam ovo pisala da bih trazila nesto od vas, ili ocekivala i sl. Naravno da bih volela da sam cesce s vama (i na svoje zadovoljstvo!), ali sve ima svoje vreme, svoj sled dogadjaja, i ja sam sigurna da cu uskoro kupiti kompjuter i da cemo se vise "druziti", a mozda nekad i upoznati, ko zna? Zaista bih to volela jednog dana... samo nek' je zdravlje!
Hvala jos jednom, lepo je makar samo znati da postoje takvi ljudi!!! queen ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 690653
Cool
Sevilja
Sevilja
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 2859
Godina : 42
Location : Bgd
Rang : 18
Poeni : 13671
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Sevilja 17th Maj 2009, 17:31

marlon ::ma sid bre.. ne ljutim se ja na kritiku, bilo chiju ... Laughing dapache, volim da mi se ukaze na greske i to najoshtrije. samo tako covek moze da dodje do neke sushtine.... ali naravno zadrzavam pravo kao svako sto ga ima da argumentujem razloge zasto nesto radim ako me vec neko proziva. ti si rekao puno u ovom postu iznad... ima jos mnogo toga sto necu da iznosim zato sto bi ljudi mislili da lazem jer bi im bilo neverovatno koji je tamo spoj bolesnika koji su u administraciji i na koji nacin se izivljavaju nad korsinicima koji ih nerviraju....


evo ti poslednji primer...na molbu jedne devojke sam otvorio nalog timbuktu i pisao 100 postova na religiji... nikog nisam uvredio a dva puta su mi nesankcionisano rekli da sam kreten i da sam peder i to zamisli molim te baš od kandidata za novog admina Laughing stalno ybt quqali kako napadam homose i ja sad reko aj da kazem nesto pozitivno o njima a oni odmah.... pa kad si derpe Laughing

neko banovan opomenut ?... ma jok bre.... cirkus sa tim licemernim modovima. ne znam dal znas koliko ds ima upliv na krstaricu?
Znači timbuktu, danas smo se lepo izdivanili na temu emotivnog potencijala. Laughing

Hahaha...


Nego, ova priča o moderatorima i adminima i duplim nalozima....i meni se dešavalo da kad uletim u konflikt sa nekim, a obično u konflikt koji nisi sam izazvao ulećeš sa debilima koji ne mogu da ti pariraju ni najmanje, desilo mi se da ustvari provalim da me podjebava klon nekog od moderatora ili administratora...znači samo uleti u razgovor i počne s vređanjem i omalovažavanjem i to nik koji ima ukupno 100-150 postova, o sigurno je u pitanju neko kome se ne sviđaš zbog nečeg i to duže vreme, jer nelogično mi je da krene da te proziva najvulgarinije nik koji bukvalno nikad nisi video...i tako sam jednom vrlom Jominiju tražila da proveri ip adrese...naravno, nije hteo...a nije hteo ni da proveri ip adrese Julijana Duranone i još nekoliko njegovih klonova...e sad, do tih adresa sam došla svojim putem i znam da je lik kloniran u tri kopije...ali očito je to u dilu sa nekim s foruma...
Sevilja
Sevilja
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 2859
Godina : 42
Location : Bgd
Rang : 18
Poeni : 13671
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Vid Serb 17th Maj 2009, 18:54

Pa da o tome je reč , praktično preterivati u nadi da sa njima treba raspravljati je gubljenje vremena jer je to ravno ratu sa vetrenjačama ... dolazimo na to da namerno provociraju da bi banovali , možda im je to i cilj a posle se tamo u nekoj skrivenoj komunikaciji dogovaraju i ismevaju članove. Ne bih se čudio da vode i evidenciju ko je koga banovao pa i neku vrstu takmičenja ko je najbolji u tome.. ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 290322
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Sevilja 17th Maj 2009, 20:11

Naravno da ismevaju članove...imaju i deo za moderatore koji je kao nevidljiv, al' zamalo...mene su ogovarale tri kvočke upravo zbog tih ip adresa...zamisli ti taj kretenizam...oni su tu kao neki moderatori, supermoderatori, admini, i bave se tako smešnim i niskim stvarima...hahaha...ma idi...ali Bože moj, menjaju se vremena...moraće da se promene i svi oni Wink
Sevilja
Sevilja
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 2859
Godina : 42
Location : Bgd
Rang : 18
Poeni : 13671
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Vid Serb 17th Maj 2009, 20:39

Znaš sve je to ok i ne želim nikom da namećem svoj stav ali nakako mi se čini da je to sa krstom toliko bespotrebno podignuto na nivo kao da je prisustvo i članstvo tamo neka privilegija ili statutarno pitanje pa svi posle banovanja ponovno izmišljaju nove nikove i nastavljaju da posećuju taj forum kako bi nešto dokazivali ili ostali u tom krugu. Meni je recimo ponižavajuće da me jedan jomini više banuje ili da budem i samo prisutan tamo gde je on i njemu slični , misleći na članove jer i nisam imao problema sa drugim moderatorima osim njega ali sam zato primetio da je on u dilu sa pojedinim članovima i to smatram izdvojenom privilegovanom grupom sa kojom mi je ispod nivoa dalja komunikacija bez jednakih prava.
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 17th Maj 2009, 21:13

hahaha... jominije je gdin covek za debile kakav je moonja i slican olosh oko njega..kad se samo setim kome sam ja verovao a mnogi ljudi najvise zene mi pricali ko je kakav od njih ...al ok.

vis sid ja sam im pretio da cu intimne stvari o njima a znam jako puno da posaljem kokoskama sa zk da ih ogovaraju i ruse integritet al ipak sam rekao sebi da takav dripac kao oni sto rade stalno nikad necu biti i to raditi.... jer jedno je uzvratiti uvredu na isti nacin a drugo svetiti se istim bolesnim sredstvima koje oni koriste konstantno.... dva sveta smo....

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 17th Maj 2009, 21:16

Sevilja ::
marlon ::ma sid bre.. ne ljutim se ja na kritiku, bilo chiju ... Laughing dapache, volim da mi se ukaze na greske i to najoshtrije. samo tako covek moze da dodje do neke sushtine.... ali naravno zadrzavam pravo kao svako sto ga ima da argumentujem razloge zasto nesto radim ako me vec neko proziva. ti si rekao puno u ovom postu iznad... ima jos mnogo toga sto necu da iznosim zato sto bi ljudi mislili da lazem jer bi im bilo neverovatno koji je tamo spoj bolesnika koji su u administraciji i na koji nacin se izivljavaju nad korsinicima koji ih nerviraju....


evo ti poslednji primer...na molbu jedne devojke sam otvorio nalog timbuktu i pisao 100 postova na religiji... nikog nisam uvredio a dva puta su mi nesankcionisano rekli da sam kreten i da sam peder i to zamisli molim te baš od kandidata za novog admina Laughing stalno ybt quqali kako napadam homose i ja sad reko aj da kazem nesto pozitivno o njima a oni odmah.... pa kad si derpe Laughing

neko banovan opomenut ?... ma jok bre.... cirkus sa tim licemernim modovima. ne znam dal znas koliko ds ima upliv na krstaricu?
Znači timbuktu, danas smo se lepo izdivanili na temu emotivnog potencijala. Laughing

Hahaha...


Nego, ova priča o moderatorima i adminima i duplim nalozima....i meni se dešavalo da kad uletim u konflikt sa nekim, a obično u konflikt koji nisi sam izazvao ulećeš sa debilima koji ne mogu da ti pariraju ni najmanje, desilo mi se da ustvari provalim da me podjebava klon nekog od moderatora ili administratora...znači samo uleti u razgovor i počne s vređanjem i omalovažavanjem i to nik koji ima ukupno 100-150 postova, o sigurno je u pitanju neko kome se ne sviđaš zbog nečeg i to duže vreme, jer nelogično mi je da krene da te proziva najvulgarinije nik koji bukvalno nikad nisi video...i tako sam jednom vrlom Jominiju tražila da proveri ip adrese...naravno, nije hteo...a nije hteo ni da proveri ip adrese Julijana Duranone i još nekoliko njegovih klonova...e sad, do tih adresa sam došla svojim putem i znam da je lik kloniran u tri kopije...ali očito je to u dilu sa nekim s foruma...

pa ne bi ti odgovarao da nis omasilia u oceni karaktera onog junaka...uzgred tema nije nimalo slucajno postavljena, veruj mi....

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Vid Serb 17th Maj 2009, 21:23

Pa ok , pominjao sam ljude oko njega ali ni on veruj mi nije ništa bolji , ne znam da li si ga možda upoznao lično ali onako se ne ponaša normalan čovek zasigurno. Sećam se jednog lika koji je negde oko 2004 možda ili 2005 god , pre nego sam primetio jominija,(možda još nije registrovao nik jomini) , taj lik je bio iz Banjaluke a nekako reče poreklom iz Nikšića sa Kosova ( iako nisam nikad čuo za to mesto , ali on tako reče) .. sa tim likom nikako nisam uspeo da se složim iz samo njemu poznatih razloga , jer mene nije ni bilo briga za njega i njegove stavove,... kasnije kad se pojavio jomini , sve mi se čini da je to isti lik, taj BL i Jomini, jer druge logike ne vidim osim da je je u svojoj bolesnoj glavi sebi dao za cilj da jednog dana postane moderator na krsti i da banuje one koji mu se stavovima suprotstave ( naravnio BL je nestao kad se pojavio jomini, vrlo čudno). Jominijev lik baš tako izgleda , glupi bolesni bošnjo sa raznim neizlečivim kompleksima .... Very Happy
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Vid Serb 17th Maj 2009, 21:25

A jel neko zna šta je jomini , ??? .. ja sam čuo po tom imenu samo za jednu firmu iz bosne... Question
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 17th Maj 2009, 21:46

sid ::Pa ok , pominjao sam ljude oko njega ali ni on veruj mi nije ništa bolji , ne znam da li si ga možda upoznao lično ali onako se ne ponaša normalan čovek zasigurno. Sećam se jednog lika koji je negde oko 2004 možda ili 2005 god , pre nego sam primetio jominija,(možda još nije registrovao nik jomini) , taj lik je bio iz Banjaluke a nekako reče poreklom iz Nikšića sa Kosova ( iako nisam nikad čuo za to mesto , ali on tako reče) .. sa tim likom nikako nisam uspeo da se složim iz samo njemu poznatih razloga , jer mene nije ni bilo briga za njega i njegove stavove,... kasnije kad se pojavio jomini , sve mi se čini da je to isti lik, taj BL i Jomini, jer druge logike ne vidim osim da je je u svojoj bolesnoj glavi sebi dao za cilj da jednog dana postane moderator na krsti i da banuje one koji mu se stavovima suprotstave ( naravnio BL je nestao kad se pojavio jomini, vrlo čudno). Jominijev lik baš tako izgleda , glupi bolesni bošnjo sa raznim neizlečivim kompleksima .... Very Happy

hahahaha el ti zaebavash Laughing ... nije sid...bl je navodno iz banja luke i ima brata na kosovu cak me je jednom zvao da se na kratko voidimo na stanici kad je isao u posetu bratu....... jom je novosadjanin i nema blage veze sa njim.... teraj ih, daleko im svima lepa kuca.

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Sevilja 17th Maj 2009, 22:26

marlon ::

pa ne bi ti odgovarao da nis omasilia u oceni karaktera onog junaka...uzgred tema nije nimalo slucajno postavljena, veruj mi....
ја се уопште нисам бавила оценом карактера тог лика, постављачица теме је дала премало података...одговорила сам на тему из угла њеног питања, значи ако јесте мушка свиња, шта је узрок томе...ако наставиш даље да читаш моје постове, биће ти јасно да уопште нисам била декларативна...а што је тема постављена? Мис'им поставила је конзаб....
Sevilja
Sevilja
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 2859
Godina : 42
Location : Bgd
Rang : 18
Poeni : 13671
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Vid Serb 17th Maj 2009, 22:29

marlon ::
sid ::Pa ok , pominjao sam ljude oko njega ali ni on veruj mi nije ništa bolji , ne znam da li si ga možda upoznao lično ali onako se ne ponaša normalan čovek zasigurno. Sećam se jednog lika koji je negde oko 2004 možda ili 2005 god , pre nego sam primetio jominija,(možda još nije registrovao nik jomini) , taj lik je bio iz Banjaluke a nekako reče poreklom iz Nikšića sa Kosova ( iako nisam nikad čuo za to mesto , ali on tako reče) .. sa tim likom nikako nisam uspeo da se složim iz samo njemu poznatih razloga , jer mene nije ni bilo briga za njega i njegove stavove,... kasnije kad se pojavio jomini , sve mi se čini da je to isti lik, taj BL i Jomini, jer druge logike ne vidim osim da je je u svojoj bolesnoj glavi sebi dao za cilj da jednog dana postane moderator na krsti i da banuje one koji mu se stavovima suprotstave ( naravnio BL je nestao kad se pojavio jomini, vrlo čudno). Jominijev lik baš tako izgleda , glupi bolesni bošnjo sa raznim neizlečivim kompleksima .... Very Happy

hahahaha el ti zaebavash Laughing ... nije sid...bl je navodno iz banja luke i ima brata na kosovu cak me je jednom zvao da se na kratko voidimo na stanici kad je isao u posetu bratu....... jom je novosadjanin i nema blage veze sa njim.... teraj ih, daleko im svima lepa kuca.

Moguće da mi se učinilo... a i dugo me nema tamo pa i ne znam ko se više pojavljuje niti me to zanima , što reče ti , daleko im lepa ... ma taj jomini ako je novosađanin onda sam ja turčin Very Happy , ma kakvi nema on pojma , ja ti kažem da je bošnjo... Evil or Very Mad
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od picololeone1 17th Maj 2009, 23:48

marlon ::
picololeone1 ::
marlon ::hahaha... ja imam vrbopuc da ih kad god mogu ponizavam... to mi je ostavio vladiqa u amanet Laughing

...Ako smem da se umesam citajuci ove tvoje zalopojke o Krsti, moderaciji, "prometu" na forumima i sl. Pa pazi, da sam ja neka "vlast" na forumu, ja bih te prva banovala. Evo npr. zbog ovakvih stvari (koje sam citirala) i one prethodne (ne radi multi-quote). Mislim, ti si preterao, uz sve moje simpatije za tebe jer pises podosta istinito, ali covece, sta je toliko bitan forum, ti si se malo pogubio,pa da li je neko normalan ako bi se nasladivao "svadjama" izmedju modova, taj nije normalan, meni npr. to nikad ije palo na pamet i ne interesuje me. Mislim, lepo je pisati na forumu, ali ti si ga jos malo pa...pomesao sa realnoscu! Aman zaman, trgni se malo, sve i da si 100% u pravu (a verujem da jesi i da ne pises napamet jer si dugo na forumu), ovo preterujes do paranoje! Daj skoncentrisi se na one lepe postove koje umes da pises i ne uci ceo svet kako da se ponasa, a pogotovu ne na nekom forumu, pa to nije zivot! A da li mislis da ces i u zivotu svoje da "isteras", a kamoli na forumu???!!! Ovo ti sasvim prijateljski savetujem i opominjem te da se "ohladis" malo...Poz. Wink ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 787160



sunny geek ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 519928

aj bre ne sviraj kad moram da budem tako prost... jel tebi psuju majku i govore kako je qurva i drolja, tri godine govore javno bez ikakvih konsekvenci da si pederchina, debil, majmun, deda pa da ne mozesh da qarash, da nijedan post nis napisao vec samo lupetash, das neobrazovan i da treba da se obrazujes na wikiju.... i da ne navodim dalje... jel tebi hakuju komp ne stideci sa njihove ip adrese, jel tebi salju ki logere... jel tebi citaju od prvog dana svu private prepisku i mnogima sa kojima pises govore sa svojim klonovima da sve intimne detalje o njima prenosis drugima..a? kad budes cool reagoval na ovo i jos milion drugih stvari koje su radili, koje rade i koje ce raditi o kojima ne pisem onda mogu da se naklonim i kazem picololeone u pravu si ja sam pomesao rl i vl Laughing a ovo poslednje ti je najbolje.... ja pomesao a njihovi modovi ovde pishu i pljuju me, nije ima tamo dosta ...... Laughing

uzgred.. a shto ti pises ovde a kao otisla si odande Laughing zbog oblandi i poljskog cvetja a... ybt, cirkus stobom...


Sto pisem?! Volim mir, a osim toga, Sevilja me je pozvala da ponekad svratim na ovaj forum jos aprila prosle godine, i na tome joj, naravno, hvala. Ja, naime, nikad nisam otisla odande, nisam imala razloga. Nisam ja "taj" slucaj.

Nego, ono sto zeleh da ti kazem ukratko je (iako ti naravno, verujem to sto si napisao o maltretiranju), dakle, zasto mene niko nije na taj nacin maltretirao (dobro, priznajem, neka imam i upola IQ kao tvoj, ali ipak...?)

Hocu reci da ti prosto trazis, (zelis, izgaras, cak se potajno mozda i nasladjujes) da budes vredjan, (i to je blaga rec!), zasto je to tako, ne znam, ali to je i detetu jasno. Wink Question sunny

P.S. Ovde ne, "tamo" da. Poz.
picololeone1
picololeone1
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 878
Humor : Nesposoban je sposoban da onesposobi sposobnog
Rang : 18
Poeni : 13125
Datum upisa : 19.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od picololeone1 17th Maj 2009, 23:59

Sevilja ::
picololeone1 ::@ Generacija56 i Mala aleja

Hvala vam puno, dragi prijatelji, bas puno...! ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 603228 sunny , malo je reci da sam iskreno dirnuta ovim sto sam procitala s vase strane, ali nisam ovo pisala da bih trazila nesto od vas, ili ocekivala i sl. Naravno da bih volela da sam cesce s vama (i na svoje zadovoljstvo!), ali sve ima svoje vreme, svoj sled dogadjaja, i ja sam sigurna da cu uskoro kupiti kompjuter i da cemo se vise "druziti", a mozda nekad i upoznati, ko zna? Zaista bih to volela jednog dana... samo nek' je zdravlje!
Hvala jos jednom, lepo je makar samo znati da postoje takvi ljudi!!! queen ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 690653
Cool

Prvo ovo Smile pa zatim stigne kod tebe Cool ! Caos!
picololeone1
picololeone1
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 878
Humor : Nesposoban je sposoban da onesposobi sposobnog
Rang : 18
Poeni : 13125
Datum upisa : 19.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od generacija56 18th Maj 2009, 07:55

picololeone1 ::
Sevilja ::
picololeone1 ::@ Generacija56 i Mala aleja

Hvala vam puno, dragi prijatelji, bas puno...! ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 603228 sunny , malo je reci da sam iskreno dirnuta ovim sto sam procitala s vase strane, ali nisam ovo pisala da bih trazila nesto od vas, ili ocekivala i sl. Naravno da bih volela da sam cesce s vama (i na svoje zadovoljstvo!), ali sve ima svoje vreme, svoj sled dogadjaja, i ja sam sigurna da cu uskoro kupiti kompjuter i da cemo se vise "druziti", a mozda nekad i upoznati, ko zna? Zaista bih to volela jednog dana... samo nek' je zdravlje!
Hvala jos jednom, lepo je makar samo znati da postoje takvi ljudi!!! queen ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 690653
Cool

Prvo ovo Smile pa zatim stigne kod tebe Cool ! Caos!

Pikolo draga ,drago mi je da si tu sa nama te je i zelja bila da se cesce druzimo i kako god to moglo.To sto sam napisala jos uvek stoji samo ako ti to zelis.Nacin uvek moze da se pronadje za realizaciju.Ja pripadam onoj generaciji koja jos uvek zivi u postapalici da srecu cine male stvari i da se sve moze samo ako se hoce uz malo truda.Stoga veselim se da si sa nama.I normalno , saljem poljupce Smile .
generacija56
generacija56
urednik
urednik

Ženski
Broj poruka : 2341
Godina : 68
Location : Beograd moj rodni grad
Humor : smeh kao lek
Rang : 22
Poeni : 14827
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 18th Maj 2009, 09:57

picololeone1 ::
marlon ::
picololeone1 ::
marlon ::hahaha... ja imam vrbopuc da ih kad god mogu ponizavam... to mi je ostavio vladiqa u amanet Laughing

...Ako smem da se umesam citajuci ove tvoje zalopojke o Krsti, moderaciji, "prometu" na forumima i sl. Pa pazi, da sam ja neka "vlast" na forumu, ja bih te prva banovala. Evo npr. zbog ovakvih stvari (koje sam citirala) i one prethodne (ne radi multi-quote). Mislim, ti si preterao, uz sve moje simpatije za tebe jer pises podosta istinito, ali covece, sta je toliko bitan forum, ti si se malo pogubio,pa da li je neko normalan ako bi se nasladivao "svadjama" izmedju modova, taj nije normalan, meni npr. to nikad ije palo na pamet i ne interesuje me. Mislim, lepo je pisati na forumu, ali ti si ga jos malo pa...pomesao sa realnoscu! Aman zaman, trgni se malo, sve i da si 100% u pravu (a verujem da jesi i da ne pises napamet jer si dugo na forumu), ovo preterujes do paranoje! Daj skoncentrisi se na one lepe postove koje umes da pises i ne uci ceo svet kako da se ponasa, a pogotovu ne na nekom forumu, pa to nije zivot! A da li mislis da ces i u zivotu svoje da "isteras", a kamoli na forumu???!!! Ovo ti sasvim prijateljski savetujem i opominjem te da se "ohladis" malo...Poz. Wink ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 787160



sunny geek ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 519928

aj bre ne sviraj kad moram da budem tako prost... jel tebi psuju majku i govore kako je qurva i drolja, tri godine govore javno bez ikakvih konsekvenci da si pederchina, debil, majmun, deda pa da ne mozesh da qarash, da nijedan post nis napisao vec samo lupetash, das neobrazovan i da treba da se obrazujes na wikiju.... i da ne navodim dalje... jel tebi hakuju komp ne stideci sa njihove ip adrese, jel tebi salju ki logere... jel tebi citaju od prvog dana svu private prepisku i mnogima sa kojima pises govore sa svojim klonovima da sve intimne detalje o njima prenosis drugima..a? kad budes cool reagoval na ovo i jos milion drugih stvari koje su radili, koje rade i koje ce raditi o kojima ne pisem onda mogu da se naklonim i kazem picololeone u pravu si ja sam pomesao rl i vl Laughing a ovo poslednje ti je najbolje.... ja pomesao a njihovi modovi ovde pishu i pljuju me, nije ima tamo dosta ...... Laughing

uzgred.. a shto ti pises ovde a kao otisla si odande Laughing zbog oblandi i poljskog cvetja a... ybt, cirkus stobom...


Sto pisem?! Volim mir, a osim toga, Sevilja me je pozvala da ponekad svratim na ovaj forum jos aprila prosle godine, i na tome joj, naravno, hvala. Ja, naime, nikad nisam otisla odande, nisam imala razloga. Nisam ja "taj" slucaj.

Nego, ono sto zeleh da ti kazem ukratko je (iako ti naravno, verujem to sto si napisao o maltretiranju), dakle, zasto mene niko nije na taj nacin maltretirao (dobro, priznajem, neka imam i upola IQ kao tvoj, ali ipak...?)

Hocu reci da ti prosto trazis, (zelis, izgaras, cak se potajno mozda i nasladjujes) da budes vredjan, (i to je blaga rec!), zasto je to tako, ne znam, ali to je i detetu jasno. Wink Question sunny

P.S. Ovde ne, "tamo" da. Poz.
aj kad imas vremena daj link nechega od tamo sto potkrepljuje tu nebulozu koju si sad izrekla i ostala zhiva....

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Vid Serb 18th Maj 2009, 11:59

Ne pazi ja sam skontao da Picololeone1 ne razume da je tu pitanje različitosti stavova... ono što se njoj nije desilo da je maltretiraju na način na koji mnoge članove maltretiraju je možda razlog što se možda nije upuštala u dublju diskusiju i dokazivanje suprotnih mišljenja.
Evo da uzmemo da je recimo u pravu što se Marlona tiče, ( mada nije) pa šta je onda sa ostalim članovima koji su isto doživljavali i zbog toga i nastade ovaj forum, možda ona to ne zna ili nije čitala početke ovog foruma ali s početka postojanja ovog foruma jasno se vidi da su svi koji su tad došli ovde ( a više od 30 članova krste) tad pričali baš o ovome što Marlon i ja sad pišemo. Ovo se ponovo otvara stara tema o krsti a koja mislim da je već raspucana ali ovo pišem samo iz razloga razumevanja Marlonove potrebe da o tome govori jer očigledno da i dalje ima iste problematične situacije.
Vid Serb
Vid Serb
Admin - Sid
Admin - Sid

Muški
Broj poruka : 3318
Godina : 62
Location : Velika Srbija
Rang : 21
Poeni : 14496
Datum upisa : 09.12.2007

https://srbija.aforumfree.com

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 18th Maj 2009, 12:43

ma ok bre sid... ja zelim da joj pokazem na primeru kako to izgleda... evo bas sinoc preksinoc sa timbuktu... znaci svi tamo znaju koliko ekipa ljudi odavde ima netrpeljivost prema gej lobiju u srbiju..znaci ne prema homoseksualcima u celini vec prema onim smradovima koji to koriste da i ono malo nacionalnog i sto je deo etnosa nese srbije kao sto je spc da uniste sa svojim nebulozama..naravno finansirani su i spolja a odskora i od ministarstva kulture da to rade... nebitno... tema sexualnost i religija..buduci admin nesto drvi ja dam primer salome iz tominog jevandjelja i dve strane moram da dokazujem gde kada i na kojoj strani je to receno Laughing znaci posle dve strane prozivke da nemam pojma o cemu govorim a imam redak primerak iz 1930 i neke u biblioteci al ybg.... mora se krsta je to Laughing kad je doticni bio poklopljen sa argumentima krece se sa prcom o homosima misleci da cu da pocnem isto ono ko ranije da pisem i da kazhu da sam anarhista i fashista a nisam lud jer mi dosta drvljenja i pravljenja im forumsko prometa za dzabe... elem... ja napisem Laughing homseksualcima treba sve dati.. prava da usvajaju decu i svasta jos...oma krenuli ti nis normalan, tis lud i to isti oni koji su isto ranije trazili Laughing .... pa dodam ko je jednom okusio homosexualnu ljubav taj se nikad ne moze vratiti na staru stazu hetero odnosa Laughing ybt..oma poceli derpe pa drugi put derpe..znaci nish o postu, o stavu, vec oma kvalifikacije Laughing

mislis da je neko opomenut javno privatno ili kaznjen ... jok... sad cu za par dana da njemu ja kazem javno da je derpe isto onoliko puta kolko on meni pa ces videti kako ce da krene po PRAVILNIKU!!! bato.... Laughing

to je gomila debila mislim na moderaciju...korisnici su svi manje vise ok... pa ma kakav stav imali jer je to pravo svakoga od nas... ne racunam u tu grupu korisnike klonove naravno od te iste moderacije...

e sad picololeone... ja pitam tebe da li takva situacija postoji na 92 forumu, na bureku, na mycitiju a? cak i na tom omrazenom 92 forumu drze se pravilnika u najvecoj meri...ovi na krsti...sekta bre...

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 18th Maj 2009, 13:29

Sevilja ::
marlon ::

pa ne bi ti odgovarao da nis omasilia u oceni karaktera onog junaka...uzgred tema nije nimalo slucajno postavljena, veruj mi....
ја се уопште нисам бавила оценом карактера тог лика, постављачица теме је дала премало података...одговорила сам на тему из угла њеног питања, значи ако јесте мушка свиња, шта је узрок томе...ако наставиш даље да читаш моје постове, биће ти јасно да уопште нисам била декларативна...а што је тема постављена? Мис'им поставила је конзаб....

e vis ovo je sad perverzija Laughing odgovaram ti ovde na link sa omrazenog foruma... kratko jer je offtopic

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9794459&postcount=125

po meni gresis.... kazanova nije jurio zene...one su njega jurile. a zasto bi ih odbijao kada je san svakog muskarca da ga zene obozavaju do sumanute beskonachnosti

bio pesnik, filozof sta god pozelish... ali nikad nije bio lazni moralista u drustvu koje je celo bilo takvo. zato je bio jedinstven.


Poslednji izmenio marlon dana 18th Maj 2009, 13:32, izmenjeno ukupno 1 puta

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 18th Maj 2009, 13:30

nesh sam lose kliknuo pa izadje dvaput... izbrisite ovo ...

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Sevilja 18th Maj 2009, 13:51

Ako nije bio lažni moralista, to je uredu.

''Svinje'' su oni koji imaju na svakom prstu po tri, a neće ni jednoj da kažu da ih ne zanima.Wink A suštinski ih ne zanima ni jedna.
Sevilja
Sevilja
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 2859
Godina : 42
Location : Bgd
Rang : 18
Poeni : 13671
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od marlon 18th Maj 2009, 14:55

Sevilja ::Ako nije bio lažni moralista, to je uredu.

''Svinje'' su oni koji imaju na svakom prstu po tri, a neće ni jednoj da kažu da ih ne zanima.Wink A suštinski ih ne zanima ni jedna.

e tu se slazemo.... dovoljna je samo jedna po prstu.... Laughing

marlon
zaslužan
zaslužan

Muški
Broj poruka : 1011
Godina : 113
Rang : 19
Poeni : 13014
Datum upisa : 10.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od mala aleja 18th Maj 2009, 16:18

HVALA Picololeone............................ Very Happy ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 604663
mala aleja
mala aleja
urednik
urednik

Muški
Broj poruka : 1091
Godina : 70
Location : Beograd
Job/hobbies : Vojni vazduhoplovni inzinjer RV I PVO u penz.
Rang : 22
Poeni : 12371
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od picololeone1 16th Avgust 2009, 19:03

Pozdrav svima, ajde salila sam se, ne zelim sada da razglabam o necemu sto nije na meni.

Marlone i Sid, ne ljutite se.

Sevilja, Generacijo i Alejo, hvala na pozdravima i najboljim zeljama ("stizem" uskoro, nadam se...!). Wink Cool

Da li ce da bude "vruca jesen", ovo se vise izdrzati ne moze! Doslo je... i do preko glave!

Pozdrav!
picololeone1
picololeone1
administrator
administrator

Ženski
Broj poruka : 878
Humor : Nesposoban je sposoban da onesposobi sposobnog
Rang : 18
Poeni : 13125
Datum upisa : 19.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZELIM DA KAZEM..... - Page 2 Empty Re: ZELIM DA KAZEM.....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu